Letgo Oto Plus nedir, iletişim adresleri neler?

Letgo’nun “artık kendi güvencemiz altında araba alıyor ve satıyoruz” duyurusuyla reklamını gerçekleştirdiği Letgo Oto Plus’ın kullanıcı sayısı artmaya devam ediyor. Peki, tam olarak Letgo Oto Plus nedir, iletişim adresleri neler?

İkinci el araç alım satım piyasasının günden güne büyümesiyle birlikte tanınan markalar da bu sektörde hizmet vermek için harekete geçmişti. N11’in “garaj 11” uygulaması ve arabam.com’un uygulaması “trink sat” bu alanda hizmet veren firmalar arasındaydı. Sektöre dahil olmak isteyen bir diğer firma ise Letgo oldu. Letgo “Oto Plus” adını verdiği yeni hizmetini araç alım satımı yapacak kişilerin beğenisine sundu.

Letgo Oto Plus nedir?

İnsanların bir şirket olmadan kendi ikinci el ürünleri elden satabildikleri bir e-ticaret platformu olan Letgo bu kez “artık kendi güvencemiz altında araba alıyor ve satıyoruz” açıklamasıyla ikinci el araç alım satımı hizmeti başlattıklarını duyurdu.

Letgo Oto Plus içerisinde satışta olan arabaları inceleyebilir ya da satmak istediğiniz arabanız için ön fiyat teklifi alabilirsiniz. Araç alımlarında TSE onaylı ekspertiz raporu, 12 ay 20 bin kilometre garanti ve 20 gün içerisinde iade garantisi özellikleri mevcut.

Diğer uygulamalarda olduğu gibi bu uygulamada da ilk etapta ön fiyat teklifi alınıyor. Eğer fiyat kabul edilirse ekspertiz randevusu oluşturuluyor. Ardından ekspertiz raporu doğrultusunda son fiyat teklifi yapılıyor. Anlaşma sağlanıyor noter ve ödeme işlemleri aşamasına geçiliyor.

Oto plus araç ön fiyat teklifi almak için tıklayınız…

Letgo Oto Plus iletişim adresleri neler?

Letgo güvencesiyle araç alım satımını hedefleyen uygulamanın iletişim numarası ise “0850 955 50 50” olarak belirlendi. İlgili numarayı arayarak ikinci el araç alım satımı hakkında daha fazla bilgi elde edebilirsiniz. Numaradaki müşteri hizmetleri her gün saat 09:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor.