Hakkımızda

Fintech Dünyası, Türkiye’de ve dünyada her geçen gün gelişen, büyüyen Fintech ekosisteminin nabzını tutabilmek adına kurulmuş bir dijital içerik/haber portalıdır. Türkiye’de ve küresel arenada, finansal teknolojiler, bankacılık, ekonomi, finans, teknoloji, girişimcilik alanlarında yaşanan her türlü gelişmeyi yakından takip eden Fintech Dünyası olarak, okurlarımıza güncel haberler ve içerikler sunmak için çabalıyoruz.

Türkiye’de finansal teknolojiler alanının, sektördeki şirketlerin ve bu şirketlere destek veren tüm paydaşların gelişimi adına ihtiyaç duyabilecekleri paylaşım ortamını sağlamayı hedefliyoruz. Fintech ekosistemindeki oyuncuların birbirinden, yurt içinde ve yurt dışında sektördeki son gelişmelerden haberdar olabileceği, şeffaf, tarafsız, zengin içerikler üretme hevesini/arzusunu taşıyoruz. Sektörün tüm dinamiklerine hakim, donanımlı, deneyimli editör ve içerik kadromuzla sektörün ihtiyaçlarını gözeten özgün bir mecra olarak daha yolun başındayız ve hep birlikte büyüyeceğiz.

Fintechdunyasi.com KÜNYE

GENEL YAYIN YÖNETMENİ:
Hüseyin KOYUNCUOĞLU / huseyin@fintechdunyasi.com

YAZILIM VE TEKNİK SORUMLU:
Ufuk DÜŞOVALI / ufuk@fintechdunyasi.com

EDİTÖR:
Meryem KURTULDU /editor@fintechdunyasi.com

HUKUKİ DANIŞMAN:
Aycan DOĞAN / aycan.dgn@gmail.com

REKLAM VE PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI:
SOTSS Digital Danışmanlık
GSM: 0535 105 6079

ADRES:
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. Ataköy Towers A Blok No: 20 /1 İç Kapı No: 70 Bakırköy/ İstanbul

İLETİŞİM:
iletisim@fintechdunyasi.com

REKLAM VE TİCARİ İŞ BİRLİKLERİ İÇİN:
reklam@fintechdunyasi.com

BASIN BÜLTENİ GÖNDERİMLERİNİZ İÇİN:
bulten@fintechdunyasi.com

Gelen kutunuza harika içerikler almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.