iCRYPEX 30 TL PNG token hediyesi nedir, nasıl alınır?

Kripto para borsaları bünyelerin çekmek istedikleri yatırımcılara dönem dönem çeşitli ödüller vadediyorlar. Bu borsalardan biri olan iCRYPEX 30 TL değerinde PNG token hediyesi vereceğini duyurdu. Peki, iCRYPEX PNG token hediyesi nedir, 30 TL’lik hediye nasıl alınır?

Yerli ve yabancı kripto para borsaları yatırımcılara çeşitli kampanyalar sunarak bünyelerine çekmeye devam ediyor. Bu kampanyalar arasından en fazla ses getireni BitMEX 100 dolar hediye kampanyası olmuştu. BitMEX uygulamayı indiren her yeni abonesine 100 dolar hediye edeceğini belirtmişti. Talep öylesine yoğun bir şekilde gerçekleşmişti ki BitMEX kampanyayı erken bitirmek zorunda kalmıştı.

Yerli firmalar da buna benzer atılımlar gerçekleştirmeye başladı. Yerli kripto para borsalarından olan iCRYPEX 30 TL’lik PNG token hediye edeceğini belirtti. Peki, bu hediye token nasıl alınacak?

iCRYPEX 30 TL PNG token hediyesi nedir, nasıl alınır?

Müşteri kitlesini artırmak ve yeni yatırımcıları bünyesine çekmek isteyen iCRYPEX yeni aboneleri için bir kampanya hazırladı. iCRYPEX uygulamasını indiren ve kaydolan yani üyelik işlemlerini tamamlayan herkes 30 TL hediye PNG token alacak. 30 TL değerindeki PNG tokenlar üyelik işlemlerini tamamlayan kişilerin cüzdanlarına tanımlanacak.

PNG token hediyesi ile ilgili yapılan bilgilendirmede “Hediye PNG token 7 iş günü içerisinde kampanya koşullarını yerine gerçekleştiren kişilerin iCRYPEX hesaplarına yüklenecektir” uyarısı veriliyor.

PNG token nedir?

Pangolin, Avalanche ağı üzerinde çalışan merkeziyetsiz bir borsadır. Dileyen kullanıcılar, Pangolin’in yönetim token’ı olan PNG’yi kullanarak Pangolin üzerinde işlemler gerçekleştirebilir, DeFi ekosistemine dâhil olabilir. Pangolin, Avalanche ağı içerisindeki ilk ve en önemli merkeziyetsiz borsadır.