Afyonspor fan token ön satış ne zaman, toplam arz ve fiyatı ne kadar?

2022 yılının ilk ayında 3 token anlaşması gerçekleştiren Bitci son anlaşmasını Afyonspor ile yaptı. Afyonspor fan token Bitci bünyesi altında ilk etapta ön satışa sunulacak, ön satışın sona ermesinin ardından da listeleme gerçekleşecek. Peki, Afyonspor fan token ön satış ne zaman, toplam arz ve fiyatı ne kadar?

2022 yılına hızlı bir başlangıç yapan Bitci bünyesinde yer alan token sayısını artırmaya devam ediyor. Hem dünyada hem de Türkiye’de birçok spor kulübü ile anlaşma gerçekleştiren 2022’nin henüz ilk ayında 3 token piyasaya sürecek. İlk olarak Bodrumspor fan tokenini yatırımcıların beğenisine sunan Bitci, bu tokenda ön satışın tamamlanmasının ardından Adanaspor fan tokeni ön satışı için hazırlıklarını tamamlamıştı. Adanaspor’un taraftar tokeninin ön satışının sona ermesiyle birlikte de bu kez Afyonspor fan token ön satışı için geri sayım başlayacak.

Afyonspor fan token ön satış ne zaman?

Afyonspor taraftar tokeninin ön satışının gerçekleştirileceği tarih henüz açıklanmasa da ocak ayı içerisinde ön satışın yapılması bekleniyor. Adanaspor tokenin ön satışının tamamlanmasına yakın Afyonspor token için de Bitci’den gerekli bilgilendirmenin geleceği tahmin ediliyor.

Afyonspor fan token toplam arz ve fiyatı ne kadar?

Adanaspor token için 24 milyon arz ve 0,50 TL ön satış bedeli belirleyen Bitci’nin Afyonspor tokeninde de benzer bir uygulamaya gitmesi bekleniyor. Net fiyatlar ve tarihler ise Bitci’nin yapacağı duyuruların ardından netleşmiş olacak. Konuya ilişkin son dakika gelişmeleri için Bitci’nin sosyal medya hesapları takip edilebilir.

Afyonspor’da son durum

2. Lig kırmızı grupta mücadele eden Afjet Afyonspor liginde 37 puanla dördüncü sırada bulunuyor. Bu sezon oynadığı 20 mücadelede 10 kez galip gelen 7 kez berabere kalan ve sadece 3 kez mağlup olan Afjet Afyonspor başarılı istatistiğini sürdürmek istiyor. Afyonspor’un başarılı olması durumunda gerçekleşecek olan token yakım işlemleri aynı zamanda yatırımcıların da kazanmasını sağlayacak. Bu nedenle Afyonspor fan token ön satış ve listelenme işlemlerinin başlamasıyla birlikte Afjet Afyonspor’a olan destek kendi taraftarlarının yanı sıra yatırımcılarından da gelecek.