Spartak Moskova fan token ön satış ne zaman, FCSM token hangi borsada?

Örnek Resim

Spartak Moskova fan token anlaşması gerçekleştiren ilk Rus ekibi oldu. Önümüzdeki günlerde yatırımcıların beğenisine sunulacak olan token dünya devlerinin yer aldığı kripto para platformunda olacak. Peki, FCSM token hangi borsada, Spartak Moskova fan token ön satış ne zaman?

Dijital para dünyasındaki gelirden mahrum kalmak istemeyen spor kulüpleri birer birer token anlaşması gerçekleştirmeye devam ediyor. Türkiye’den de Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor, Alanyaspor ve Adana Demirspor gibi birçok spor kulübü fan token anlaşmaları gerçekleştirmişti. Token anlaşmalarına dahil olan son takım ise Rus ekibi Spartak Moskova oldu. Rusya Premier Lig’de mücadele eden Spartak Moskova 18. hafta itibariyle 9. sırada yer alıyor.

FCSM token hangi borsada?

Fan token anlaşması sağlayan ilk Rus ekibi olan Spartak Moskova’nın tokeni socios.com bünyesinde olacak. Atletico Madrid, Barcelona, Juventus, PSG, Milan, İnter ve Manchester City gibi devleri bünyesinde toplayan Socios.com Türkiye’den de Galatasaray, Başakşehir, Trabzonspor, Gaziantep FK, Samsunspor ve Alanyaspor ile anlaşma sağlamıştı.

Spartak Moskova fan token ön satış ne zaman, fiyatı ne kadar?

Socios.com’un Rusya’daki ilk partneri Spartak Moskova’nın kodu FCSM olacak. Anlaşma henüz yeni sağlandığı için ön satış tarihi ve fiyatı önümüzdeki günlerde duyurulacak. Socios anlaşmayı “Rusya’nın en başarılı kulübü resmi taraftar token ortağı olarak socios.com’u seçti” açıklamasıyla duyurdu.

Ön satış fiyatı ve satış tarihi için socios.com’un resmi sosyal medya hesapları ve resmi internet adresinde yer alan fan tokens bölümü güncel olarak takip edilebilir. 28 Ocak itibariyle detaylar “tanımlanacak” olarak belirtilmiş durumda.

Spartak Moskova fan token avantajları neler olacak?

Fan token sahibi olan kişiler kulübün çeşitli organizasyonlarında söz sahibi oluyorlar. Öncelikli alım avantajı, oylamalarda oy kullanma hakkı ve bunun gibi avantajlar fan token sahiplerine veriliyor. Örnek olarak Socios.com bünyesinde yer alan Alanyaspor’un Twitter hesabının nasıl görüneceği ALA token sahiplerinin oylamasına sunulmuştu.

Bütün bunların yanı sıra tabi kulübün başarılı ve yükselişi ile paralel olarak fan tokenin değerinin artması durumunda taraftar ve yatırımcı gelir elde etmiş oluyor.