Nasa Doge hangi borsada, nasıl alınır, fiyatı ne kadar?

Ajda Pekkan’ın Nasa Doge iş birliği ile NFT’lerini satışa sunacağını duyurmasının ardından NASA DOGE yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Peki, çeşitli anlaşmalar gerçekleştiren Nasa Doge hangi borsada? Yatırımcıların ilgi duyduğu coinlerden olan Nasa Doge nasıl alınır, fiyatı ne kadar?

Türk popunun efsanesi Ajda Pekkan’ın Nasa Doge ile iş birliği yaparak 100 adet NFT satışa sunacağı duyuruldu. Daha önce farklı firmalarla anlaşmalar gerçekleştiren Cem Yılmaz, Can Bonomo, Fatma Turgut ve Gülben Ergen gibi isimler de NFT kervanına katılan sanatçılardan olmuştu. Pekkan’ın NFT’lerinin ise Nasa Doge çatısı altında olacağı belirtildi. Peki, bu coin hangi borsalarda listelenmiş durumda?

Nasa Doge hangi borsada, nasıl alınır?

Hotbit, BKEX, LBank ve ZT gibi büyük borsalarda listelenmiş olan Nasa Doge elde etmek için belirtilen ücreti yatırarak cüzdanınıza geçen miktar ile ilgili coini alabilirsiniz. Bahsi geçen kripto para borsalarında üyelik oluşturmanız yeterli olacak. Binance’da ise şimdilik bu coin yer almıyor. Pekkan’ın 100 parçalık ilk NFT koleksiyonu ise 15 Ocak’ta yayınlanacak. NFT’lere gösterilecek ilgi ise satışın başlamasıyla birlikte ortaya çıkacak.

Nasa Doge fiyatı ne kadar?

13 Ocak 2022 tarihli Coinmarketcap verilerine göre Nasa Doge 0.001224 lira seviyelerinde yer alıyor. Anlık CoinMarketCap sıralaması 4131 olan coin 2 bin 589 kişinin izlenme listesinde bulunuyor.