Adanaspor fan token ön satış ne zaman, hangi borsada, fiyatı ne kadar?

Örnek Resim

Bitci.com borsası altında gerçekleştirilen fan token satışlarına Adanaspor fan token da eklendi. Daha önce yerli ve yabancı birçok spor kulübü ile anlaşma gerçekleştiren Bitci önümüzdeki günlerde birkaç fan tokenı daha satışa sunacak. Peki, Adanaspor fan token ön satış ne zaman, hangi borsada, fiyatı ne kadar?

Kripto para borsalarında spor kulüplerinin fan tokenleri listelenmeye devam ediyor. İlk etapta gerçekleştirilen ön satışlarla avantajlı alım fırsatları yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Bu kapsamda daha önce Eskişehirspor, Karşıyaka, Ankaragücü, Denizlispor, Wolverhampton, Rangers, Bursaspor, Deportivo, Kocaelispor, Celta Vigo, Gençlerbirliği, Espanyol, Sion, Sporting, Karagümrük, Cadiz, Watford ve Spezia ile fan token anlaşmaları gerçekleştiren Bitci yeni anlaşmasını Adanaspor ile yaptı. Firma aynı zamanda spor kulübünün resmi göğüs sponsoru da oldu.

Adanaspor fan token ön satış ne zaman, hangi borsada?

Hem Bitci.com’un hem de Adanaspor’un resmi hesaplarından yapılan açıklamalarda yer alan bilgilere göre Adanaspor fan token ön satışı 19 Ocak’ta sadece Bitci.com’da olacak. Adanaspor’u desteklemek isteyen yatırımcılar Adanaspor fan tokenini Bitci kripto para borsasından satın alabilecekler.

Adanaspor fan token fiyatı ne kadar?

Ön satışın henüz başlamadan Bitci’den fiyat ve toplam arz ile ilgili resmi bir açıklama geldi. Arz 24 milyon ADANA token olacak. Ön satış fiyatı ise 0,50 TL olarak belirlendi. 19 Ocak’ta ön satışın başlayacak olmasının ardından başlangıç ve bitiş tarihi ile listelenme tarihi gibi bilgilerin yanı sıra toplam arz ve satış fiyatı gibi bilgiler de yatırımcıların bilgisine sunuldu.

Buna göre fan token satışı 19 Ocak 2022'de saat 15:00'te başlayacak ve 21 Ocak 2022 saat 15:00'te sona erecek. Listelenme tarihi ise 22 Ocak 2022 olacak.

Adanaspor fan token sahibi olmak isteyen kişiler 19 Ocak’ta Bitci.com bünyesinde oluşturdukları kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaparak tokenlerini elde edebilirler.

Adanaspor fan token ne işe yarar?

Bitci’den yapılan açıklamada “Sen de Adanaspor Fan Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak takımın hakkında söz sahibi olabilirsin.” denilmişti. Bu kapsamda fan token sahipleri hem yatırım yapacaklar, hem Adanaspor’u destekleyecekler hem de kulüple ilgili özel etkinliklerde öncelikli olacaklar. Adanaspor Token Bitcichain altyapısında geliştirilen ve piyasaya sunulan bir token projesi olarak kripto para borsasında yerini alacak.