PeP’ten, dijital reklam, içerik ve hizmet harcamalarına özel kampanya

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, kullanıcılarına dijital reklam, içerik ve hizmet harcamalarında da avantaj sağlıyor. PeP, 30 Nisan 2022 tarihine kadar sürecek kampanya ile dijital reklam, dijital içerik ve dijital hizmet harcamalarında toplamda 250TL’ye varan hediye kazanma fırsatı sunuyor.

Dijital reklam harcamalarının özellikle bireysel çalışanlar için önemi artıyor ve pek çok farklı sektör için projeler üreten freelance çalışanlar bu alanda düzenli harcamalar yapıyor. Kullanıcılarına farklı kampanyalarla pek çok ayrıcalık sağlayan PeP, bu alanda da avantajlı bir kampanya sunuyor.

PeP’in bu kampanyası ile tasarım, yazılım, eğitim ve sosyal medya gibi pek çok sektörde freelance çalışanlar ve bireysel proje üretenler, dijital reklam, dijital içerik ve dijital hizmet harcamalarında önemli bir avantaja sahip oluyor.

Kampanya ile PeP bireysel kullanıcıları, PeP Visa Kartı ile tek seferde gerçekleştirdikleri her 500 TL ve üzeri dijital reklam, dijital içerik ve dijital hizmet harcamasında 25 TL, bir takvim ayında toplamda 250 TL’ye varan ödül kazanma şansı elde ediyor. PeP Visa fiziksel veya sanal kart ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil ve kazanılan ödül tutarı herhangi bir PeP Kart ile yapılacak alışverişlerde bir yıl içinde kullanılabilecek.