PayTR’ın yeni COO’su Ercüment Demir oldu

Ödeme sistemleri sektöründe 13 yıldır faaliyetlerini sürdüren ve son dönemde ekibini güçlendirmeye devam eden PayTR’nın COO koltuğuna, kartlı ödemeler sektöründe 17 yıllık deneyimiyle Ercüment Demir oturdu.

2021 yılında Türkiye’nin en büyük özel sermaye fonu Actera ile yaptığı yatırım ortaklığıyla sermaye yapısı ve kurumsal yapısını daha da güçlendiren sektörün en köklü ödeme kuruluşu PayTR, ekibine deneyimli isimleri katmaya devam ediyor. Güçlü altyapısı, müşteri odaklı yaklaşımı, deneyimli ekibiyle bugün 60 binden fazla iş yerine geniş yelpazede ödeme çözümleri sunan PayTR’ın COO görevine Ercüment Demir atandı.

PayTR’ın operasyon süreçlerine yeni bir vizyon

PayTR bünyesinde yürütülen tüm destek operasyonlarının yönetiminde yer alacak olan Ercüment Demir, operasyon ekiplerinin büyütülmesi, operasyonel planlama ve süreçlerin geliştirilmesi konusunda aktif rol oynayacak. Demir ayrıca, 15 yılı aşkın süredir kartlı ödeme sistemleri sektöründe edindiği bilgi birikimi ve uluslararası tecrübesini sahtecilik (fraud) inceleme süreçlerinin geliştirilmesinde de kullanacak.

PayTR 12 yılı aşkın sürelik sektör yolculuğunda kazandığı bilgi birikimi, Türkiye’nin dört bir yanında büyüyen ekibi, güçlü kurumsal yapısı ve inovasyon kültürüyle çok yönlü bir fintek şirketi olma hedefi doğrultusunda, işletmeler ve kullanıcılara yeni ödeme deneyimleri yaşatmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.