Papara, TS Card’ı satışa sundu

Örnek Resim

Finansal teknoloji şirketi Papara, Trabzonspor taraftar kartı TS Card’ı satışa sundu. Trabzonspor logosu ve renkleriyle tasarlanan yeni ön ödemeli kart ürünü TS Card’ın kulüp taraftarlarına ayrıcalıklar sunacağı belirtildi.

TS Card kullanıcıları, TS Card ile yaptıkları her 50 TL’lik harcamada, 1 çekiliş hakkına sahip olacak. Ocak 2024 itibarıyla başlayacak çekilişler sonucunda TS Card sahipleri sezon boyunca toplamda 40 adet çift kişilik tribün bileti, 4 adet çift kişilik VIP Platinum bilet, 4 adet çift kişilik VIP Gold bilet, 2 adet çift kişilik VIP Silver bilet, 5 adet çift kişilik Loca bileti, 50 kişiye imzalı forma, 200 kişiye imzasız forma, 15 kişiye antrenman ziyareti hediyelerinden birini kazanma şansı yakalabilecek.

Trabzonsporlular, TS Card ile TS Club mağazalarında veya trabzonspor.com.tr’de yapacakları harcamalarda her ay toplam 100 TL anında nakit kazanabilecek. Trabzonspor’un bordo mavi renklerini ve Trabzonspor logosunu üzerinde taşıyan TS Card, Papara Card’larla aynı özellikleri taşıyor. TS Card, ATM’lerden para çekme ve yatırma işlemlerinde de kullanılabilecek. Trabzonspor resmî alışveriş sitesi ve markası TS Club harcamalarında yüzde 10 anında nakit kazandıracak.