Papara, Beşiktaş futbol A Takımı’nın sponsoru oldu

Papara, Beşiktaş Futbol A Takımı’nın sponsoru oldu. Yapılan sponsorluk anlaşmasına göre Beşiktaş Futbol A Takımı, 2022-2023 sezonu itibarıyla 3 yıl boyunca Papara logolu konçlarla sahaya çıkacak.

13 milyondan fazla kullanıcısına hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli finansal hizmetler sunmayı amaçladıklarını belirten Papara ile Beşiktaş Futbol A Takımı arasında önemli bir sponsorluk anlaşması imzalandı. Sponsorluk anlaşması, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Papara CEO’su Emre Kenci’nin katılımıyla Vodafone Park’ta gerçekleşen basın toplantısında tanıtıldı. Yapılan anlaşmaya göre Beşiktaş Futbol A Takımı, 2022-2023 sezonu itibarıyla 3 yıl boyunca Papara logolu konçlarla sahaya çıkacak.

“Sponsorluk, Papara’nın gelecek hedeflerine sağlam adımlarla devam ettiğinin bir göstergesi”

Papara CEO’su Emre Kenci sponsorluk toplantısında yaptığı açıklamada Beşiktaş Futbol A Takımı ile önemli bir iş birliği yaptıklarını ifade ederek, “Köklü ve güçlü bir takım olan Beşiktaş Futbol A Takımı’na sponsor olduğumuz için gururluyuz. Beşiktaş Futbol A Takımı’na gönülden verdiğimiz desteğimizi şimdi sponsorluğumuz ile taçlandırıyoruz. Papara, 13 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış büyük bir FinTech. Önümüzdeki sene içerisinde Avrupa’da faaliyet göstermek üzere lisansımızı alacağız. 7/24 ücretsiz para transferi, fatura ödemeleri, tüm dünyada geçerli Papara Card’lar, harcadıkça nakit kazandıran Cashback gibi ürün ve hizmetler geliştiriyor; kullanıcılarımızın hızlı ve kolay bir deneyim yaşaması için çalışıyoruz. Bu sene içerisinde sigorta ve yatırım ürünü de dahil olmak üzere birçok yeni ürünü kullanıcılarımızla buluşturacağız. Bizim için yaptığımız her iş birliği bu anlamda çok değerli. Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden Beşiktaş Jimnastik Kulübü Futbol A Takımı ile yaptığımız sponsorluk anlaşmamız, Papara’nın gelecek hedeflerine sağlam adımlarla devam ettiğinin bir göstergesi. Beşiktaş Futbol A Takımı’nın 2022-2023 sezonu itibarıyla yeni başarılara Papara logolu konçlar ile imza atmasını diliyor; iş birliğimizin her iki kurum ve Türk sporu için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ahmet Nur Çebi’den Papara’ya teşekkür

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ise Papara ile yapılan sponsorluk anlaşmasına dair şu sözleri söyledi:

“Beşiktaş marka değerini gözeterek yeni sponsorluk anlaşmaları yapmaya devam ediyoruz. Beşiktaş markasının, armasının ve formasının değerinin bilincinde olan Papara markası ile Futbol A Takımımızın konç sponsorluğu için 3 yıllık bir anlaşma yaptık. Profesyonel ve kurumsal sponsorluk iletişimi ve ilişki yönetimi ile Beşiktaş’ın geleceği için sağlam ve emin adımlar atıyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni sponsorluk anlaşmalarımızı da kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda yeni yol arkadaşımız Papara markasına, büyük Beşiktaş ailesine hoş geldiniz diyorum.”