Moof Dijital, 2022’de global pazarı hedefliyor

2008 yılında Kayseri’de Erciyes Üniversite Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan MooF Dijital Reklam Ajansı, şu anda İstanbul’da 2 ofisiyle hizmet veriyor.

Pandemi ile birlikte artan dijital pazarlama yatırımları ile atağa geçen MooF Dijital, 2021 yılında yüzde 48 büyüme gerçekleştirdi.

Turizmden sağlığa gayrimenkulden giyime kadar birçok sektöre hizmet verdiklerini belirten MooF Dijital Reklam Ajansı Kurucusu Yasin Kaplan, “Markalarımıza performans odaklı, bilinirlik ve itibar kazandırma noktasında hazırladığımız stratejiler ve kullandığımız reklam teknolojileri sayesinde kısa sürede hedeflerine ulaşmasına destek oluyoruz.”

”Teknolojinin hayatımızın odağına girmesiyle birlikte dijital pazarlamaya yatırım yapan markaların sayısı arttı. Markaların sayısı ve bütçeleri artarken, hizmet veren ajanslar için de büyüme kaçınılmaz oldu. MooF Dijital olarak 2021 yılında müşteri sayımızı 80’e çıkararak, istihdamı sayımızı da 2 katına çıkardık. Yönettiğimiz bütçe miktarı 47 milyon TL’e ulaştı” dedi.

14 yıldan bu yana gelişen reklam teknolojilerini ve yeni reklam modellerini takip ederek hizmet verdiği markaların reklam performansını en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen MooF Dijital Reklam Ajansı, Türkiye’nin önde gelen onlarca firmasına hizmet veriyor.

Müşteri porföyünde Casper, Beta Tea, Anatolia Home, Nona Butik, Kaya Sisters, Beyaz Butik, Cerrahi Hastanesi, Beck Çanta, Yeşilay, Barbie, Letoon, Amerikan Kültür, Euromart, Ns Sposa ve Navlungo gibi markaları bulunduran MooF Dijital, 2022’de yüzde 60 büyüme hedefliyor.