Matrak token geri alım ne zaman? Bitci MTRK token nedir, nasıl alınır?

Oyna kazan modeli bir oyun platformu olan Matrak’ın Bitci borsasında işlem gören tokeni için geri alım süreci başlıyor. Peki, Matrak token geri alım ne zaman yapılacak, Bitci MTRK token nedir, nasıl alınır?

Kripto para borsaların spor kulüplerinin yanı sıra farklı kurumlara ait tokenler de özel projelerle satışa sunuluyor. Bitexen’de satılan TATIL token, ICRYPEX’te satılan GAU token, Milyon Token ve Bitci borsasında yer alan Matrak token farklı token projelerine örnek gösterilebilir. Peki, Bitci’de işlem gören MTRK tam olarak nedir?

Bitci MTRK token nedir, nasıl alınır?

Kripto para yatırımcıları ile dijital oyun meraklılarını bir araya getiren bir token olan Matrak token Bitci borsasında ön satışı ve listelenme sürecini gerçekleştirdi. DeFi protokollerinden elde edilen geliri oyunculara nakdi ödül olarak dağıtan MTRK bir oyun plaftormu olarak biliniyor. Bu tokenin sahibi olmak isteyen kişiler Bitci.com’a üyelik oluşturarak cüzdana para yükleyebilir ve alım işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Matrak token geri alım ne zaman?

MTRK’nin listelendiği kripto para borsası olan Bitci’den yapılan bilgilendirmeye göre Matrak token geri alım işlemleri 1 Şubat 2022 tarihinde başlayacak.

MTRK token ön satışı ve listelenmesi hangi tarihlerde yapılmıştı?

Bitci’de ön satışı gerçekleştirilen Matrak tokenin ön satış başlangıç tarihi 15 Eylül 2021 olarak duyurulmuştu. Ön satış fırsatından yararlanarak cüzdanlarına tokeni dahil etmek isteyen kişilere 6 gün süre tanınmış ve 21 Eylül 2021 tarihinde ön satış süreci sona ermişti. Aynı borsada listelenme tarihi ise 23 Eylül 2021 olarak açıklanmıştı.

MTRK geri alım nedir?

Token geri alımı birçok kripto para borsasında olduğu gibi Bitci.com bünyesinde de gerçekleştiriliyor. Bitci’nin yatırımcılarını korumak için kendi inisiyatifiyle aldığı bir uygulama olan bu süreçte, daha önce Taraftar Token’ların bir kısmı için Bitci platformu Token ön satış ve listelemeleri için uygulanmış bir yöntem olarak karşımıza çıkmıştı. Bitci platformunda mevcut geri alım uygulamasının kapsamına, Matrak ve Bitci mutabakatıyla, MTRK Token da dahil edilmişti.