Hopi’ye müşteri deneyimi alanında altın ödül

Hopi, müşteri deneyimi alanındaki yenilikçi ve vizyoner çalışmaların ödüllendirildiği Turkey Customer Experience Awards’ta, masaüstü cihazlardan, en avantajlı kampanya ve indirimlere ulaşmayı sağlayan “Hopi Fırsat Eklentisi” uygulaması ile En İyi İnovasyon alanında altın ödül kazandı.

Pazarlama teknolojileri şirketi olma vizyonu ile çalışmalarını sürdüren Hopi, kullanıcılarına sunduğu kişiselleştirilmiş, ayrıcalıklı, harcarken kazandıran alışveriş deneyimi ile Turkey Customer Experience Awards tarafından bu yıl da ödüle layık görüldü.

Müşteri deneyimi alanındaki yenilikçi çalışmaların ödüllendirildiği gecede, üç dalda finale kalan Hopi’nin, yaklaşık 13 milyon kullanıcısına, alışveriş yaptığı markadaki en kazançlı kampanyaları anında keşfetmesine ve ona özel indirim ve paracık kazandıran avantajlı tekliflerden faydalanmasına imkan veren ‘Hopi Fırsat Eklentisi’ altın ödüle layık görüldü. Hopi Fırsat Eklentisi, jüri sunumları sonrasında, “Best Innovation in CX-SME” kategorisinde ödül alan tek şirket oldu.

Uluslararası arenada 14 yıldır düzenlenen ve müşteri deneyimi alanında dünyanın en itibarlı yarışma organizasyonu olan Awards International’ın, Türkiye’de ikinci kez düzenlediği ödül organizasyonunda Hopi ayrıca “Best Use of Insight and Feedback-Retail&Wholesale” ve “Customer is Heart of Everything” kategorilerinde finalist oldu.