CoinTR PRO ile launchpad heyecanı 10 Ocak’ta başlıyor

Örnek Resim

Türkiye için blok zinciri tabanlı, küresel odaklı, güvenli, verimli ve lider bir dijital finansal altyapısı oluşturmayı hedefleyen CoinTR, CoinTR PRO’da Launchpad’e imza atıyor; ilk proje EZ Swap.

EZ Swap, 10 Ocak’ta CoinTR Pro kullanıcılarına sunulacak. Kullanıcılar, yalnızca kimlik doğrulama işlemini tamamlayarak çekiliş bileti kazanacaklar. Ayrıca arkadaşlarını davet eden ve EOS stake eden kullanıcılar ise, Launchpad’de kazanma şanslarını arttıracak.

CoinTR PRO Launchpad, CoinTR tarafından yakın zamanda piyasaya sürülen yeni bir ürün olup, yüksek kaliteli yeni varlıkların listelenmesini ve kullanıcıların ön satıştan pay almasına olanak tanır. CoinTR PRO Launchpad etkinliği sırasında, katılımcılar en düşük fiyata yeni token satın alma fırsatına sahip olacak ve etkinlik sona erdiğinde, listeleme başladığında tokenlerin doğrudan alım satım işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

CoinTR Pro Launchpad’ine Nasıl Katılınır?

Kullanıcılar CoinTR’ye kayıt olup kimlik doğrulamasını tamamladıklarında 2 çekiliş bileti, EOS Staking’e katıldıklarında 3 çekiliş bileti kazanabilirler. Launchpad’te ne kadar çok EOS tutulursa, o kadar çok bilet kazanılabilir; bir kullanıcı EOS tutarak maksimum 6 bilete kadar kazanabilir. CoinTR PRO, kullanıcıların EOS varlıklarını her gün rastgele anlık olarak görüntüleyecek ve nihai bilet sayısı, etkinlik sırasında ortalama günlük EOS varlıklarına göre hesaplanacak.
Ek olarak, kullanıcılar davet ettikleri, kimlik doğrulamasını tamamlayan her arkadaşları için 1 bilet kazanabilirler, arkadaş daveti için bilet kontenjanı maksimum 5 bilettir. Daha önce kayıt ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayan kullanıcılar otomatik olarak Launchpad’te 1 bilet kazanmış olacaklardır.

Launchpad Süreci:

  1. Hazırlık Aşaması: 10 Ocak 2024, 11.00 — 18 Ocak 2024, 11.00 (TSİ), Launchpad etkinliğine katılmak için CoinTR’ye kaydolun.
  2. Başvuru Aşaması: 18 Ocak 2024, 11.00 — 18 Ocak 2024, 11.00 (TSİ), Çekiliş biletine sahip olan kullanıcılar, Launchpad katılabilir. Sistem, katılımcı kullanıcılar arasından kazanan çekiliş biletlerini rastgele seçer.
  3. Çekiliş Aşaması: Launchpad sona erdikten sonra tahsis edilen varlıklar 3 saat içinde düzenlenecektir; kazanamayan çekiliş biletine sahip olan kullanıcıların varlıkları hesaplarına geri iade edilecektir. Detaylar için Launchpad sayfasını kontrol edebilirsiniz.
  4. Alım – Satım Aşaması: EZ/USDT spot işlem çifti, Launchpad sona erdikten sonra 2 saat içinde kullanıma sunulacaktır. Tam zamanlama, aynı gün yayınlanan listeleme duyurusunda belirtilecektir.

EZ Swap (EZ) tokeni ve IEO satışı genel bakış