bitexen-Game+

Bitexen, GeForce NOW powered py GAME+’ın altın sponsoru oldu

Türkiye Espor Milli Takımı’nın seçildiği ve ülkemizin uluslararası arenada temsil edildiği 2020 ve 2021 Bitexen TESFED Türkiye Kupası’nın ana ve isim sponsoru olan Bitexen Teknoloji, oyun ve blokzincir dünyasını GAME+’a yaptığı altın sponsorlukla yeniden bir araya getiriyor.

Bitexen, anlaşma kapsamında oyunculara özel gerçekleştireceği çeşitli çevrimiçi etkinliklerle, oyun dünyasının önde gelen isimlerini kripto para piyasasıyla bir araya getiriyor ve yıl boyunca 1.000’den fazla NVIDIA GeForce NOW üyeliği hediye etmeyi hedefliyor.

Oyun oynama teknolojisinde yeni bir çağ başlatan NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+; Windows, MacOS, Android ve iOS işletim sistemlerine sahip cihazlarda 1080P görüntü ve 60 FPS kalitesi ile oyun oynatabilen bulut tabanlı bir hizmet sağlayıcıdır. GeForce NOW ile internete erişimi olan her yerde, başta Cyberpunk 2077, Dying Light 2: Stay Human, Battlefield 5, Apex Legends, Mount & Blade II: Bannerlord ve The Witcher 3 gibi 1000’den fazla oyunu indirmeden ve güncelleme ihtiyacı olmadan oynama deneyimini kullanıcılarına sunuyor.