QNB Finansbank’a ödül: ‘En iyi dijital KOBİ bankası’ seçildi

Örnek Resim

QNB Finansbank, Dijital Köprü Platformu ile uluslararası prestijli ödül programı Global Finance’in “Dünyanın En İyi Dijital KOBİ Bankası” ödülünün sahibi oldu. Banka, bu yıl ulusal ve uluslararası dört ödül daha almıştı.

QNB eFinans Genel Müdürü ve QNB Finansbank Grup Tüzel Dijital Bankacılık Başkanı Okay Yıldırım, “QNB Finansbank olarak firmaların hayatını kolaylaştıracak uygulamalar üzerinde durmaksızın çalışıyoruz. Sektörün gelişimi ve dijital dünyada iş yapış biçimlerine çözüm üretme konularına odaklanıyoruz. Dijital Köprü Platformu’ndaki dijital çözümler ile bugüne kadar yüz binden fazla firmaya işletmelerinin dijital dönüşümünde destek olduk. Bu alanda yürüttüğümüz çalışmaların karşılık bulduğunu görmek bizleri çok mutlu ediyor. Dijital Köprü, ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Sektörün en prestijli ödül programlarından biri olan Global Finance tarafından düzenlenen 2023 yılında Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi KOBİ Bankası ödüllerinin yanında şimdi de ‘Dünyanın En İyi Dijital KOBİ Bankası’ ödülüne layık görülmek bizim için büyük bir gurur ve motivasyon kaynağı oldu. Bu ödül ile birlikte bu yıl beşinci ödülümüzü almış olduk. Hem bankacılık hem de dijital çözümleri ile birlikte 300 bine yakın firmaya ulaşan Dijital Köprü Platformumuz ile ekonominin itici gücü olan KOBİ’leri destekleyecek ürün ve hizmetleri sunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Şirketlerin dijital dönüşümüne sunduğu katkılarla sektörün gelişiminde önemli role sahip Dijital Köprü Platformu, bankacılık, e-dönüşüm, e-ticaret, finans ve yönetim kategorilerinde 20’den fazla çözümü müşterilere sunuyor.