Norma’da yeni dönem başladı

Örnek Resim

Türkiye’de finansal teknolojiler ekosisteminin önemli isimlerinden Yakup Sezer liderliğinde kurulan Pionr tarafından satın alınan Norma’da yeni dönem başlıyor.

Sosyal medya hesabından duyuru yapan Yakup Sezer, son altı ay boyunca, yoğun bir yeniden yapılanma dönemi içerisinde olduklarını ifade etti ve Norma’daki yenilikleri aktardı.

Sezer’in kaleminden Norma’daki yenilikler şöyle:

“Öncelikle, müşterilerimizin en büyük sorunlarından biri olan hızlı para transferi ve minimum masraf ile ödeme yapma ihtiyacına yönelik TR IBAN özelliğimizi ekledik. Artık Norma kullanıcıları, 7/24 banka hesaplarına ve e-para cüzdanlarına FAST ile para transferi yapma imkanına sahipler.

Ayrıca, küçük işletmelerin finansmana ulaşma süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla işletme kredisi ürünümüzü devreye aldık. Kullanıcılarımız, anında kredi limitlerini öğrenip, ihtiyaçları doğrultusunda kredilerini kullanabilecekler.

Dijital sigorta özelliğimiz ile müşterilerimize risk yönetiminde güçlü destekler sunuyoruz. Bu sayede işletmeler, olası riskleri minimuma indirme konusunda daha güvende hissedebilirler.

Norma, 360 derece finansal hizmetler sunan bir platform olarak hızla ilerliyor. Yakın gelecekte sizi şaşırtacak birçok sürpriz ürünle karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz. Bu kritik güncellemeleri başarıyla tamamlayan, gece gündüz emek harcayan ekibime teşekkür ederim! Norma ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz ve sizi de bu büyüleyici yolculuğumuza davet ediyoruz.