N Kolay, alışveriş kredisini yeniden tasarladı

Aktif Bank’ın dijital bankası N Kolay, Taksit Alışveriş Kredisi ürününü yeniden tasarladı. Şirket, bu adımıyla müşterilerine uçtan uca dijital alışveriş kredisi deneyimi sunmayı amaçladığı belirtildi.

Yeniledikleri bayi platformu ve taksitli alışveriş kredisi ile perakende sektörüne can suyu sağladıklarını vurgulayan Aktif Bank Perakende ve Dijital Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Pınar Yılmaz, “Pandemi sonrası e- ticaret platformlarından yapılan alışverişlerin artması ile birlikte fiziki mağazalardaki müşteri trafiğinin azaldığını gözlemliyoruz. nkolay.com üzerinden sunduğumuz N Kolay Taksit Alışveriş kredisi ile hem mağazalara müşteri yönlendirerek iş ortaklarımızın mağaza içi müşteri trafiğini artırıyor hem de dijital ve kolay bir şekilde kredi kullandırımı sağlıyoruz. Yenilediğimiz N Kolay Bayi Platformu ve sunduğumuz N Kolay Taksit Alışveriş kredisiyle; fiziki ve dijital kanalları eş zamanlı kullanıyor, bayilerimizin ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştırırken perakende sektörüne katkı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Alışveriş kredisi nasıl kullanılır?

Bayilerin platform üzerinden kullandırdığı N Kolay Taksit Alışveriş Kredisi, beyaz eşyadan mobilyaya, elektronik ürünlerden ev dekorasyon kredilerine kadar anlaşmalı geniş bayi ağındaki alışveriş noktalarında kullanılabiliyor.

Müşteriler, anlaşmalı mağazalarda kendileri için oluşturulmuş başvuru QR kodunu akıllı telefonlarından okutarak ya da anlaşmalı mağazalara nkolay.com üzerinden başvuru yaparak kredilerini değerlendirebilecek.