Derya_T__rker_The_Steve_Group_CEO

Blockstream CEO’su Adam Back, Derya Türker’in konuğu oldu

Türkiye’de blockchain teknolojisinin gelişimine yaptığı katkı ile adından sıkça bahsettiren The Steve Group CEO’su Derya Türker’in sektörde takip edilen kişileri YouTube Steve TV üzerinden ağırladığı programının yeni konuğu Adam Back oldu.

Kripto para dünyası için adeta yeni nesil bir ansiklopedi görevi gören Steve TV, bu sohbetiyle de sektöre ışık tutmaya devam ediyor.

Açıklamaları ve şirket bünyesinde geliştirdikleri yeniliklerle sıkça kripto para dünyasının gündeminde yer alan Adam Back, yeni gelişmeleri, Bitcoin’in geleceğini ve sadece stabil olmayan ekonomilerde değil artık tüm dünyada konuşulan enflasyon ve kripto para dünyası arasındaki bağı değerlendirdi.

Blockstream tarafından 6,5 ay önce lanse edilen BMN nedir? ICO ve STO’dan farkı nedir?

Blockstream CEO’su Adam Back

Bugünlerde kripto para dünyasında sıkça konuşulan terimler STO, ICO ve BMN’nin detaylıca incelendiği sohbette, gelece yönelik yönlendirmeler de yapıldı.

En net tanımıyla menkul kıymet token arzı anlamına gelen STO’nun, İlk token arzı olan ICO’ya göre daha güvenli bir yol olduğunun altının çizildiği sohbette, kripto dünyasında Blockstream tarafından yeni lanse edilen BMN’in detayları da görüşüldü.

Yaklaşık 6,5 ay önce hayatımıza giren BMN kurgusu hakkında rakamsal bilgi de veren Back, yatırımcıların BMN ticaretiyle, Bitcoin madenciliğine katılımlarının da kolaylaştığını belirtti.

Global regülasyonların, piyasaya direkt etki ettiğinin de altının çizildiği sohbette, Bitfinex’in Türkiye’de yeni bir ofis açabileceği bilgisi de paylaşıldı. Satoshi Nakamoto profiline uymasıyla da adından sıkça söz ettiren Adam Back, kendisinin o olmadığının ancak ilk mail alanlardan biri olduğunu da sözlerine ekledi.