Bodrumspor fan token ön satış bitti mi, ne zaman listelenecek? BDRM toplam arz ne kadar?

Türkiye’de spor kulüplerinin fan tokenleri farklı kripto para platformlarında satışa sunulmaya devam ediyor. Listelenme öncesi ön satış fırsatı da yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Son olarak anlaşması yapılan Bodrumspor fan token ön satışı Bitci bünyesinde yapıldı. Peki, Bodrumspor fan token ön satış bitti mi, BDRM ne zaman listelenecek? İşte detaylar…

Hem Türkiye’de hem de dünyada birçok spor kulübü ile anlaşma gerçekleştirerek fan token projelerini yatırımcılarının beğenisine sunan Bitci.com son anlaşmasını Bodrumspor ile yapmıştı. Bodrumspor fan token satışı BDRM kodu ile Bitci bünyesinde gerçekleştirildi. Peki, satış nasıl geçti ve süreç tamamlandı mı?

Bodrumspor fan token ön satış bitti mi?

12 Ocak 2022 Çarşamba günü saat 15:00’te başlayan fan token ön satışı için yatırımcılara 2 günlük süre tanındı. Arzın 20 milyon adet olarak duyurulduğu ön satış 14 Ocak 2022 Cuma günü saat 15:00’te tamamlandı.

Bodrumspor fan token ne zaman listelenecek?

Fan tokenin ön satışının sona ermesinin ardından yatırımcılar listelenme tarihi ile ilgili detayları araştırmaya başladı. Bitci’den yapılan açıklamada yer alan bilgilere göre tokenin listelenmesi ise 15 Ocak 2022 Cumartesi günü saat 15:00’te başladı. Listelenme ile birlikte dileyen kullanıcılar artık BDRM token sahibi olabilecekler.

BDRM toplam arz ne kadar?

Satışın gerçekleştirildiği kripto para borsası olan Bitci’den yapılan açıklamaya göre arz 20 milyon adet olarak belirlenirken toplam 48 milyon adet token olacağı duyuruldu. Bodrumspor’un başarılarıyla paralel olarak token yakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi durumunda yatırımcılar fiyat değişimlerini gözlemlemeyi sürdürecekler.

BDRM token nasıl alınır?

Bitci.com kripto para platformuna ait olan Bitcichain altyapısında geliştirilen bir token olan BDRM’den satın almak isteyen yatırımcılar Bitci bünyesinde üyelik oluşturarak tokenin sahibi olabilirler. Kripto para borsası Bitci’nin resmi internet adresi olan Bitci.com’a girerek üyelik oluşturduktan sonra para yatırma işlemi gerçekleştirerek BDRM token satın alma işlemlerini yapabilirsiniz. Satın alma işlemi sonrasında BDRM cüzdanınıza geçmiş olacak.

2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Bodrumspor 19. hafta itibariyle 9. sırada yer alıyor.