Blockchain Economy Istanbul’da dev isimler konuşacak

İki yıllık Covid-19 arasının ardından Blockchain Economy Istanbul geri döndü. Sektörü İstanbul’da buluşturacak etkinlik 27-28 Temmuz’da İstanbul’un seçkin mekanlarından Hilton Istanbul Bomonti Hotel’de Uzmancoin stratejik ortaklığında gerçekleşecek. Kucoin, Deepcoin, Xt.com, Merv Academy ve KRPT sponsorluğunda düzenlenen etkinliğe blockchain dünyasının global isimleri katılım sağlayacak.

Zirvenin Türkiye’deki ikinci organizasyonu, pandemiden önceki son büyük blok zincir konferansıydı. 27-28 Temmuz’da düzenlenecek olan 4. konferans ise Avrupa ve Asya arasındaki köprüde kripto topluluğunu bir araya getirecek olan pandemi sonrası ilk büyük organizasyon olacak.

Blockchain dünyasının dev isimleri İstanbul’da buluşacak

The Blockchain Economy Istanbul Zirvesi konuşmacıları ise dünya ve Türkiye kripto topluluğunun yakından tanıdığı isimlerden oluşuyor.

Alex Bornyakov – Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakanlığı Bakan Yardımcısı
Michael Saylor – MicroStrategy CEO’su
Carl Runefelt – Kripto para yatırımcısı, girişimci, Forbes 30 yaşaltı listesi üyesi, Twitter’da 1 milyondan fazla takipçi
Emre Aydın – Türk pop şarkıcısı
Engin Altan Düzyatan – Türk sinema sanatçısı
Lou Yu – Kucoin Labs yönetim kurulu başkanı
Eren Özkan – Mastercard Türkiye yönetim kurulu başkan yardımcısı
Hamza Yardımcıoğlu – Televizyon programcısı ve yazar
Russ Batyrshin – Deepcoin’de küresel iş geliştirme yöneticisi
Burak Köse – Organizasyonun stratejik partneri Uzmancoin’in kurucu ortağı
Johann Polecsak – QANplatform kurucu ortağı ve CTO’su
Etkinlik, panel konuşmaları, oturumlar, sohbet etkinlikleri, endüstri odaklı sunumlar, NFT Sanat Galerisi ve Kripto Kapalı Çarşı, katılımcıların, projelerin ve markaların ortaya çıkardığı değerleri anlamalarına, ilgili hizmetlerden nasıl yararlanacaklarını öğrenmelerine ve çeşitli iş bağlantıları ve ortaklıklar kurmalarına yardımcı olacak.

Yaklaşık 14 milyon kripto para yatırımcısının olduğu Türkiye’deki en büyük blok zinciri konferansı olacak olan zirvede Uzmancoin, KuCoin, Deepcoin, XT.com, Woo Network ve MoonGaming sponsor olarak zirveyi destekliyor.