Shopify-iyzico ödeme uygulaması yenilendi

Uzun yıllardır dünyanın önde gelen e-ticaret platform sağlayıcılarından Shopify’ın desteklediği ödeme yöntemleri arasında yer alan iyzico, ödeme uygulamalarının yenilendiğini duyurdu.

Farklı büyüklükteki şirketler için ödeme alt yapısı sunan iyzico, 5 seneden beri devam eden Shopify resmi partnerlik sözleşmesini yeniledi ve ödeme uygulamasını güncelledi.

İş birliği sayesinde yeni bir online mağaza açmak isteyenler ya da Shopify’ı e-ticaret platformu olarak kullanmak isteyenler, Shopify Store içerisinde herkesin erişebileceği şekilde desteklenen ödeme yöntemi olarak listelenen iyzico’nun çözümlerinden faydalanabilecek.

Hem alıcı hem satıcı için demokratik ve güvenli bir ekosistem yaratmayı hedefleyen iyzico; iyzico Korumalı Alışveriş ve iyzico ile Öde çözümleri ile uçtan uca güvenli bir alışveriş deneyimi yaratıyor. Shopify kullanıcıları, iyzico entegrasyonu sayesinde bir ödeme hizmetinden çok daha fazlasına erişiyorlar ve iki dev markanın sunduğu avantajlarla işlerini büyütmeye devam ediyorlar.

iyzico Korumalı Alışveriş ile 4 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan iyzico, “iyzico ile Öde” seçeneğiyle, banka hesabı ve kredi kartı olmayan milyonlarca kullanıcıya da online alışveriş imkanı sunuyor. Bu avantajları sayesinde iyzico ile Öde, 2021’de 30 bin üye iş yeri aracılığıyla 1,5 milyon aktif kullanıcı kitlesine ulaştı ve 2020-2021 döneminde işlem adedi bazında yüzde 388 büyüme kaydetti. Geçtiğimiz yıl içerisinde iyzico ile Öde’nin e-ticaret işlemleri içindeki payı aylık bazda yüzde 3 seviyesinden yüzde 13 seviyesine kadar yükseldi.