PaybyMe, DoktorTakvimi ile iş birliğine gitti

Tüm dünyada internet işletmeleri için yeni nesil ödeme yöntemleri sunan PaybyMe, Türkiye’de alanında en büyük çevrim içi hizmet sağlayıcısı olan DoktorTakvimi ile iş birliğine imza attı.

2010 yılından bu yana müşterilerine online ödeme çözümleri sunan finansal teknoloji firması PaybyMe, dünyanın en büyük online sağlık platformu DocPlanner’ın Türkiye iştiraki DoktorTakvimi ile çalışmaya başladı. Bu iş birliği sayesinde platformu kullanan doktorlar, uzmanlar ve diğer tüm sağlık uzmanları, PaybyMe Link ile Ödeme Alma çözümüyle ödemelerini hızlı, güvenli ve “temassız” alabilecekler.

İş birliği hakkında açıklama yapan PaybyMe Genel Müdür Yardımcısı Kaan Meşeci, “DoktorTakvimi.com bünyesinde 187 bin doktor ve uzman bulunuyor. PaybyMe Link ile Ödeme Alma çözümümüzle hem temassız ödeme imkanı hem de tüm banka kartları için taksit seçeneği sunuyoruz. Platformu kullanan sağlık çalışanları, tek bir banka hesabı ve POS cihazıyla tüm bankalardan 10 taksit ve ertesi gün ödeme alma imkanına sahip olacak” dedi.