DoktorTakvimi ile İdea Teknoloji’den e-dönüşüm iş birliği

Türkiye’nin Finansal Teknolojiler (Fintech) alanında öncü şirketlerinden İdea Teknoloji Çözümleri ve Türkiye’nin alanında çevrimiçi hizmet sağlayıcısı olan DoktorTakvimi.com, e-dönüşümde önemli bir işbirliği başlattı.

İşbirliği sayesinde Doktortakvimi.com üyesi doktorlar, İdea Teknoloji Çözümleri’nin sağladığı entegratörlük hizmetiyle e-Fatura ve e-Arşiv Fatura uygulamasına dahil olabilecekler.

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura hizmeti, Doktortakvimi.com’un doktorlara sunduğu profesyonel üyelik paketinin içinde yer alacak.

Doktorların e-dönüşüm yolculuğunda önemli bir adım

İdea Teknoloji Çözümleri Genel Müdürü Emre İyibilir, “DoktorTakvimi.com ile yaptığımız bu işbirliği ile değerli hekimlerimizin e-dönüşüm yolculuğunu hızlandıran ve kolaylaştıran önemli bir adım atmış oluyoruz” dedi.

İyibilir, Fintech (Elektronik Finansal Uygulamalar) ve satış-dağıtım yönetimi alanlarında Türkiye’nin ve dünyanın lider firmalarının uzun vadeli iş ortağı olduklarını hatırlatarak, vergi teknolojileri alanında uzman Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilmiş, yazılım teknolojileri ve vergilendirme know-how’ı üzerine kurulu inovatif çözümlerini sağlık sektörüne de sunmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

30 ülkede doktor ve hastalara hizmet veren Online doktor randevu platformu Docplanner’ın Türkiye iştiraki olan DoktorTakvimi.com bünyesinde 187 bin doktor ve uzman yer alıyor.